imageRUNNER ADVANCE 6555i

Model imageRUNNER ADVANCE 6555i ponúka vysoký výkon a kvalitný monoprintový výstup aj pre tie najnáročnejšie pracoviská. Toto inteligentné multifunkčné zariadenie dosahuje vyššiu produktivitu vďaka zlepšeným postupom spracovania dokumentov a prináša tú najlepšiu používateľskú skúsenosť.

Canon iR ADVANCE 6555i PRT 655i 6565i 6575i

Výhody

 • Tlač, kopírovanie, skenovanie, odosielanie, ukladanie a voliteľná funkcia faxu
 • Čiernobiely výstup, 55 str./min.
 • Prispôsobiteľná 10,1-palcová (25,6 cm) farebná dotyková obrazovka WVGA na kvalitatívnej úrovni inteligentných telefónov
 • Kapacita až do 7 700 listov a flexibilná manipulácia s médiami
 • Výkonné funkcie interného publikovania finálnych úprav dokumentov
 • Inteligentné procesy záznamu a manipulácie s dokumentmi
 • Pokročilé možnosti zabezpečenia
 • Jednoduchá správa zariadenia a tlačového parku
 • Nízka spotreba energie

Detailné vlastnosti

Pozrite sa zbližša na produkt Canon imageRUNNER ADVANCE 6555i

Získajte kontrolu nad nákladmi


Model imageRUNNER ADVANCE 6555i je navrhnutý tak, aby podnikom umožňoval kontrolovať náklady spojené s tlačou, a to od priamych nákladov spojených so zariadením a spotrebným materiálom až po menej zrejmé, ale rovnako dôležité nároky na zdroje v súvislosti so správou zariadení, podporou pre IT a časom a úsilím potrebným na vytvorenie, výstup alebo zdieľanie dokumentov. Modulárny dizajn vám umožňuje optimalizovať vaše investície konfigurovaním zariadenia tak, aby presne spĺňalo vaše požiadavky. Môžete riadiť prístup a práva používateľov a udržiavať si prostredníctvom zostáv sledovania aktivity prehľad o využití podľa zariadenia a používateľa. Na obmedzenie prístupu konkrétnych používateľov ku konkrétnym funkciám je možné nastaviť pravidlá pre tlač a získať tak ešte účinnejšiu kontrolu nad nákladmi. Úzka integrácia s riešeniami správy výstupu, ako je uniFLOW, poskytuje možnosti vyšších úspor prostredníctvom obnovy a alokácie nákladov. Účinné nástroje na správu zariadení znižujú zaťaženie tlačového parku a ocenené funkcie modelu* na publikovanie výtlačkov umožňujú koncovým používateľom rýchlo spájať dokumenty a aplikovať finalizačné úpravy a dosiahnuť účinné vytváranie a výstup dokumentov. Všetky tieto aspekty pomáhajú znižovať náklady a šetriť čas.

Zabezpečte svoje dôverné informácie


Pravidlá a nastavenia na zvýšenie bezpečnosti, ako je napríklad deaktivácia portov USB alebo presadzovanie zabezpečenej tlače pre všetkých používateľov, môžete jednoducho nastaviť, spravovať a uplatňovať z jedného miesta. Môžete kontrolovať prístup k zariadeniu na zabránenie jeho neoprávnenému používaniu a dokonca zvýšiť bezpečnosť zakázaním používania určitých funkcií určitým používateľom. Na zvýšenie dôvernosti dokumentov sú štandardne k dispozícii funkcie ako bezpečná tlač, poštová schránka, ale aj bezpečné vymazávanie úloh a úplné šifrovanie jednotky pevného disku. Vašu sieť ochraňuje filtrovanie podľa adries IP a MAC a prenos informácií do a zo zariadenia je zabezpečený protokolom IPSec.
Jednotlivé voliteľné funkcie na zaistenie bezpečnosti zariadenia, siete a dokumentov spĺňajú tie najvyššie štandardy a zahŕňajú všetky aspekty zabezpečenia informácií. Dodatočné voliteľné riešenie uniFLOW ponúka doplnkovú efektivitu a zabezpečenie prostredníctvom funkcie zabezpečeného uvoľňovania úloh My Print Anywhere, ako aj technológiu prevencie straty údajov pre tlač, kopírovanie a skenovanie.

 

Spravujte svoje zariadenia efektívne


Natívna podpora priemyselných noriem ako Genuine Adobe PostScript a PCL zaisťuje plynulú integráciu do sietí a podnikových riešení. Konzistentná prevádzka a správa s portfóliom imageRUNNER ADVANCE spolu s rozsiahlou škálou centralizovaných funkcií na monitorovanie a administráciu zariadení a tlačového parku vrátane automatizovaného metrického snímania a správy spotrebného materiálu, ako aj možnosť predbežnej konfigurácie zariadení a tlačového parku pred inštaláciou na pracovisku – to všetko pomáha znižovať pracovný nápor na zdroje oddelenia IT.
Po nainštalovaní môžete zariadenie účinne konfigurovať, spravovať a inovovať ako samostatné zariadenie alebo v rámci rozsiahlejšieho tlačového parku.

Kvalitný výstup, na ktorý sa dá spoľahnúť


Model imageRUNNER ADVANCE 6555i s robustným dizajnom a s maximálnou kapacitou 7 700 listov umožňuje bezproblémové zvládnutie veľkej pracovnej záťaže. Vďaka vysokým rýchlostiam výstupu, rozšíreným možnostiam tlače v odtieňoch sivej a univerzálnym možnostiam finalizácie, ktoré umožňujú pravidelne dosahovať tie najlepšie a najspoľahlivejšie výsledky, tento model predstavuje dokonalé riešenie, ktoré uspokojí požiadavky vyťažených pracovných skupín.
Prostredníctvom nástrojov spoločnosti Canon na diagnostiku a poskytovanie pomoci na diaľku vám poskytovateľ služieb môže poskytovať proaktívnu a rýchlu údržbu a podporu, ktorá vám zaistí spoľahlivú a neprerušovanú prevádzku zariadenia a maximálnu návratnosť investícií.

 

Zjednodušte si správu dokumentov


Responzívna veľká farebná dotyková obrazovka s podporou pre potiahnutie prstom a rozťahovanie a sťahovanie prstov ako v prípade smartfónov, intuitívne ponuky a možnosť vytvárania pracovných priestorov pre konkrétnych používateľov prostredníctvom personalizácie poskytuje jedinečnú používateľskú skúsenosť z jednoduchého používania. Vstavané videokurzy a podporné videá poskytujú pomoc pri základnej údržbe a umožňujú predĺžiť dobu prevádzky na maximum. Výkonné možnosti zachytávania šetria čas prostredníctvom rýchleho jednoprechodového obojstranného skenovania dokumentov až do 200 obr./min.
Široká škála inteligentných funkcií, ako je napríklad technológia senzora pohybu, ktorá prebúdza zariadenie z režimu spánku a skracuje tak čakanie, pomáha zjednodušiť postupy spracovania dokumentov a zvýšiť produktivitu na maximum, zatiaľ čo funkcie spracovania médií ako preskakovanie prázdnych stránok a zisťovanie podania viacerých listov pomáhajú zaistiť účinné skenovanie. Záznam dokumentov je bezproblémový vďaka rýchlemu skenovaniu a štandardnej podpore pre prehľadávateľné súbory PDF a konverziu do širokej škály formátov vrátane formátov Office Open XML PowerPoint a Word, ktoré sú pripravené na opätovné použitie v elektronickej forme. Úzka integrácia s celým radom výkonných softvérov na správu výstupov a informácií s cieľom optimalizácie spracovania dokumentov a to všetko vďaka inteligentnej platforme aplikácií smart MEAP a MEAP web.
Flexibilné riešenia na prácu s mobilnými zariadeniami a podpora pre odvetvové štandardy pri použití so vstavanými funkciami Wifi a možnosťou využitia technológie Near Field Communication uľahčujú mobilným pracovníkom tlač z ich mobilných zariadení alebo skenovanie do týchto zariadení. Model imageRUNNER ADVANCE 6555i spolupracuje s takmer každým inteligentným zariadením, podporuje bežné aplikácie ako Google Cloud Print a Mopria a dokáže sa priamo pripojiť k celej škále cloudových služieb.
Model imageRUNNER ADVANCE 6555i ponúka pokročilé možnosti finálnych úprav, ako sú zošívanie, tlač brožúr, vkladanie dokumentov, dierovanie a skladanie v tvare písmena C a Z. To všetko vám v spojení s publikačným softvérom iW Desktop od spoločnosti Canon umožňuje jednoducho vytvárať a produkovať vysoko kvalitné a profesionálne vyzerajúce dokumenty priamo na pracovisku. Nová funkcia zošívania na vyžiadanie uľahčuje finalizáciu tak, ako ešte nikdy predtým.

Buďte ohľaduplní k životnému prostrediu


Toto zariadenie schválené programom ENERGY STAR® ponúka prvotriedne hodnotenie TEC** a v režime spánku má spotrebu len 0,9 W alebo menej. Rôzne technológie zahŕňajúce opravy na vyžiadanie, senzory pohybu, funkcie vypínania na diaľku a plánovania vypnutia a nehlučné finalizačné zariadenia skvalitňujú pracovné prostredie a prispievajú k energetickej efektivite. Model imageRUNNER ADVANCE 6555i je vyrobený s použitím biodegradabilných a recyklovaných plastov a nová ekologická zošívačka okrem toho zošíva papier bez použitia kovových spiniek, čo ešte viac znižuje množstvo vznikajúceho odpadu.


 • * Softvér iW Desktop Quick Printing Tool od spoločnosti Canon získal ocenenie BLI Outstanding Achievement in Innovation za rok 2013
 • ** Bežná spotreba energie. Metodiku definovala spoločnosť ENERGY STAR (www.eu-energystar.org).

HLAVNÁ JEDNOTKA

Typ zariadenia

Monochromatická laserová multifunkčná tlačiareň

Základné funkcie

Tlač, kopírovanie **, skenovanie **, odosielanie **, ukladanie a voliteľná funkcia faxu **

Rýchlosť procesora

Procesor Canon Dual Custom Processor (zdieľaný)

Ovládací panel

Farebný dotykový panel TFT LCD WSVGA s uhlopriečkou 25,6 cm (10,1 palca)

Pamäť

Štandardná kapacita: 3,0 GB RAM

Jednotka pevného disku

Štandardná: 250 GB, maximum: 1 TB

Zrkadlová jednotka pevného disku

Voliteľná: 250 GB, 1 TB, metóda: Raid**

Rozhrania na pripojenie

Sieťové – štandard: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, bezdrôtová sieť LAN (IEEE 802.11 b/g/n), voliteľné: NFC
Iné – štandard: USB 2.0 (hostiteľ) x2, USB 3.0 (hostiteľ) x1, USB 2.0 (zariadenie) x1; voliteľné: sériové rozhranie, rozhranie na riadenie kopírovania

Vstup na papier (štandard)

Kazety na 2 x 1 500 listov a kazety na 2 x 550 listov (80 g/m2)
Viacúčelový zásobník na 100 listov (80 g/m2)

Vstup na papier (voliteľný)

Ďalších 3 500 listov (POD DECK LITE-C1 alebo JEDNOTKA DOSIEK NA PAPIER-E1)

Maximálna vstupná kapacita na papier

7700 listov (80 g/m2)

Výstupná kapacita na papier

So zásobníkom na kopírovanie: 250 listov (A4, 80 g/m2). S posuvným zásobníkom: 500 listov (A4, 80 g/m2). S externými dokončovačmi: max. 3 500 listov (A4, 80 g/m2)

Možnosti záverečných úprav

Zakladanie, zoskupovanie, ofset
S externým dokončovačom: zošívanie, chrbtová väzba, dierovanie, vkladanie, skladanie v tvare písmena C/Z

Podporované typy médií

Horné ľavé/pravé kazety (1/2):
Tenký papier, obyčajný papier, recyklovaný papier, farebný papier, ťažký papier, dierovaný papier, hlavičkový papier, kancelársky papier
Dolné kazety (3/4):
Tenký papier, obyčajný papier, recyklovaný papier, farebný papier, ťažký papier, dierovaný papier, hlavičkový papier, kancelársky papier, záložkový papier*.
*Záložkový papier môže byť podaný z kazety 3 a 4, ak je nainštalovaná voliteľná SÚPRAVA PRÍSLUŠENSTVA NA PODÁVANIE ZÁLOŽKY-B1.
Viacúčelový zásobník:
Tenký papier, obyčajný papier, recyklovaný papier, farebný papier, ťažký papier, dierovaný papier, kancelársky papier, priehľadná fólia, štítky, hlavičkový papier, záložkový papier, pauzovací papier ¹

Podporované typy médií – pokračovanie

POD DECK LITE-C1: tenký papier, obyčajný papier, recyklovaný papier, farebný papier, ťažký papier, dierovaný papier, hlavičkový papier, kancelársky papier, priehľadná fólia, štítky, záložkový papier
JEDNOTKA DOSIEK NA PAPIER-E1: tenký papier, obyčajný papier, recyklovaný papier, farebný papier, ťažký papier, dierovaný papier, hlavičkový papier, kancelársky papier

Podporované formáty médií

Horné ľavé/pravé kazety (1/2):
Štandardná veľkosť: A4, B5
Dolné kazety (3/4):
Štandardná veľkosť: A3, A4, A4R, A5R, B5, B5R
Vlastná veľkosť: 139,7 mm x 182 mm až 297 mm x 431,8 mm
Viacúčelový zásobník:
Štandardná veľkosť: A4, A4R, A3, A5R, B5, B5R
Vlastná veľkosť: 100 mm x 148 mm až 297 mm x 431,8 mm
Voľná veľkosť: 100 mm x 182,2 mm až 297 mm x 431,8 mm
POD DECK LITE-C1:
A3, A4, A4R, A5R a vlastná veľkosť (139,7 mm x 182 mm až 297 mm x 431,8 mm)
JEDNOTKA DOSIEK NA PAPIER-E1:
A4

Podporované hmotnosti médií

Kazety:
52 až 220 g/m2
Viacúčelový zásobník:
52 až 256 g/m2
Obojstranné:
52 až 220 g/m2

Čas zahrievania

Od zapnutia napájania: 30 sekúnd alebo menej
Z režimu spánku: 30 sekúnd alebo menej
Režim rýchleho spustenia: 4 sekundy ¹

Rozmery (V x Š x H)

670 mm x 779 mm x 1 220 mm

Priestor potrebný na inštaláciu (V x Š x H)

1 362 mm x 1 353 mm (základná konfigurácia: len viacúčelový zásobník, otvorené zásuvky kaziet a kopírovací zásobník)
2 407 mm x 1 353 mm (plne nakonfigurovaný: zahŕňa dokončovaciu jednotku na brožúry, zásobník papiera A3, vkladaciu a skladaciu jednotku, jednotku dierovača a otvorené zásuvky kaziet)
2 381 mm x 1 353 mm (plne nakonfigurovaný: zahŕňa dokončovaciu jednotku na brožúry, zásobník papiera A3,
vkladaciu a skladaciu jednotku, jednotku dierovača a otvorené zásuvky kaziet)

Hmotnosť

Pribl. 234 kg ¹

ŠPECIFIKÁCIE TLAČE

Metóda tlače

Čiernobiela tlač laserovým lúčom

Rýchlosť tlače

iR-ADV 6555i/6555i PRT
55 str./min. (A4)
32 str./min. (A3)
40 str./min. (A4R)
35 str./min. (A5R)
iR-ADV 6565i
65 str./min (A4)
32 str./min. (A3)
47 str./min. (A4R)
35 str./min. (A5R)
iR-ADV 6575i
75 str./min. (A4)
37 str./min. (A3)
54 str./min. (A4R)
35 str./min. (A5R)

Rozlíšenie tlače

1 200 dpi x 1 200 dpi, 600 dpi x 600 dpi

Jazyky popisu obrazoviek

UFR II, PCL 5e/6 (štandardné)
Genuine Adobe PostScript Level 3 (voliteľné)

Obojstranná tlač

Automatická (v štandardnej výbave)

Direct Print (Priama tlač)

Priama tlač je k dispozícii z pamäťového kľúča USB, rozšíreného priestoru, rozhrania RUI a webového prístupu ¹
Podporované typy súborov: TIFF, JPEG, PDF a XPS.

Tlač z mobilných zariadení a cloudu

Vďaka bohatej ponuke softvéru a riešení s využitím platformy MEAP môžete tlačiť z mobilných zariadení, zariadení pripojených k internetu a služieb typu Cloud, v závislosti od vašich požiadaviek.
Ak chcete získať viac informácií, obráťte sa na svojho obchodného zástupcu.

Písma

Písma PCL: 93 písiem Roman, 10 bitmapových písiem, 2 písma OCR, Andalé Mono WT
J/K/S/T* (japončina, kórejčina, zjednodušená a tradičná čínština)*
(*Vyžaduje voliteľný adaptér l PCL INTERNATIONAL FONT SET-A1.
Písma PS: 136 Roman

Funkcie tlače

Časový limit pozastavenia úlohy, čiastočná finalizácia (len PS), nastavenia profilu, bezpečná tlač, vodotlač, orámovanie strán, hlavička a päta, rozloženie strán, obojstranná tlač, zoraďovanie, tlač brožúr, zoskupovanie, zmiešané veľkosti/orientácie papiera, ofset, tlač na priehľadné fólie, predná a zadná strana obálky, redukcia toneru, tlač plagátov

Operačný systém

UFRII: Server 2003, Server 2003 R2, Vista, Server 2008, Windows 7, Server 2008 R2, Windows 8, Server 2012, Windows 8.1, Server 2012 R2, Windows 10, MAC OS X (10.5.8 alebo novší)
PCL: Server 2003, Server 2003 R2, Vista, Server 2008, Windows 7, Server 2008 R2, Windows 8, Server 2012, Windows 8.1, Server 2012 R2, Windows 10
PS: Server 2003, Server 2003 R2, Vista, Server 2008, Windows 7, Server 2008 R2, Windows 8, Server 2012, Windows 8.1, Server 2012 R2, Windows 10, MAC OS X (10.5.8 alebo novší)
PPD: MAC OS 9.1 alebo novší, MAC OS X (10.3.9 alebo novší), Windows Vista/7/8/8.1/10
Typy zariadení SAP sú dostupné prostredníctvom služby SAP Market Place.
Informácie o dostupnosti tlačových riešení pre iné operačné systémy vrátane systémov AS/400, UNIX, Linux a Citrix nájdete na webovej lokalite http://software.canon-europe.com.
Niektoré z týchto riešení sú dostupné za poplatok.

TECHNICKÉ ÚDAJE PRE KOPÍROVANIE**

Rýchlosť kopírovania

iR-ADV 6555i: 55 str./min. (A4), 32 str./min. (A3), 40 str./min. (A4R), 35 str./min. (A5R)
iR-ADV 6565i: 65 str./min. (A4), 32 str./min. (A3), 47 str./min. (A4R), 35 str./min. (A5R)
iR-ADV 6575i: 75 str./min. (A4), 37 str./min. (A3), 54 str./min. (A4R), 35 str./min. (A5R)

Čas do výstupu prvej kópie

iR-ADV 6555i: pribl. 3,3 sekundy alebo menej
iR-ADV 6565i: pribl. 3,3 sekundy alebo menej
iR-ADV 6575i: pribl. 3,1 sekundy alebo menej

Rozlíšenie kópie

Čítanie: 600 dpi x 600 dpi
Tlač: 1 200 dpi x 1 200 dpi

Viaceré kópie

Až 9 999 kópií

Expozícia kópií

Automatická alebo manuálna (9 úrovní)

Zväčšenie

25 % – 400 % v prírastkoch 1 %

Prednastavené zmenšenia

25%, 50%, 64%, 73%, 78%

Prednastavené zväčšenia

121%, 129%, 200%, 400%

Základné funkcie kopírovania

Prednastavené pomery zmenšenia/zväčšenia podľa plochy, nastavenie papiera, predchádzajúce nastavenie, obľúbené nastavenie, finalizácia, obojstranné, nastavenie pre hustotu, nastavenie expozície, výber typu originálu, prerušovaný režim, potvrdenie/zrušenie nastavenia

Špeciálne funkcie kopírovania

Kniha na dve strany, finalizácia, brožúra, zostava úlohy, N na 1, pridanie titulnej strany, vkladanie listov, originály rôznej veľkosti, nastavenie pre hustotu, výber typu originálu, priehľadné fólie ako titulné strany, číslovanie strán, číslovanie množín kópií, ostrosť, vymazanie rámcov, bezpečná vodotlač, dátum tlače, posun, oblasť väzby, tlač a kontrola, negatívy/pozitívy, opakovanie obrázkov, zlúčenie blokov, oznámenie o dokončení úlohy, zrkadlový obraz, tlač na podložku, uloženie v poštovej schránke, superimpozícia obrázkov, kaskádové kopírovanie, kopírovanie identifikačných kariet, zisťovanie podania viacerých listov z podávača, voľná veľkosť originálov

TECHNICKÉ ÚDAJE PRE SKENOVANIE**

Štandardný typ

Jednotka pre farebné stolné skenovanie a automatický podávač dokumentov s kapacitou 300 listov na obojstranné skenovanie (jednoprechodové obojstranné farebné skenovanie).

Podporované formáty médií

A3, A4, A4R, A5, A5R

Podporované hmotnosti médií

Jednostranné skenovanie: 38 až 220 g/m2, 64 až 220 g/m2 (čiernobiele, farebné)
Obojstranné skenovanie: 50 až 220 g/m2, 64 až 220 g/m2 (čiernobiele, farebné)

Technické údaje pre skenovanie typu Pull scan

Colour Network ScanGear2. Pre technológie TWAIN aj WIA
Podporované operačné systémy: Windows Vista/7/8/8.1/10
Windows Server 2003, Server 2003 R2, Server 2008, Server 2008 R2, Server 2012, Server 2012 R2

Rozlíšenie skenovania

100 x 100 dpi, 150 x 150 dpi, 200 x 100 dpi, 200 x 200 dpi, 300 x 300 dpi, 200 x 400 dpi, 400 x 400 dpi, 600 x 600 dpi

Akceptovateľné originály

Platňa: list, kniha, trojrozmerné objekty (do 2 kg)
Veľkosť podávača: A3, A4, A4R, A5, A5R
Podávač – hmotnosť:
Jednostranné skenovanie: 38 až 220 g/m2, 64 až 220 g/m2 (čiernobiele, farebné)
Obojstranné skenovanie: 50 až 220 g/m2, 64 až 220 g/m2 (čiernobiele, farebné)

Metóda skenovania

Funkcia odosielania dostupná u všetkých modelov
Skenovanie na pamäťový kľúč USB: dostupné u všetkých modelov
Skenovanie do mobilných zariadení alebo do zariadení s pripojením na internet:
K dispozícii je celá škála riešení na skenovanie do mobilných zariadení alebo do zariadení s pripojením na internet podľa vašich požiadaviek. Ak chcete získať viac informácií, obráťte sa na svojho obchodného zástupcu
Skenovanie do cloudových služieb: k dispozícii je široká škála riešení na skenovanie do cloudových služieb v závislosti od vašich požiadaviek. Ak chcete získať viac informácií, obráťte sa na svojho obchodného zástupcu.
Funkcia Pull scan cez TWAIN/WIA dostupná u všetkých modelov

Rýchlosť skenovania (čiernobiele/farebné; A4)

Jednostranné (A4, 300 dpi): 120/120 obr./min. (čiernobiele/farebné)
Jednostranné (A4, 600 dpi): 120/60 obr./min. (čiernobiele/farebné)
Obojstranné (A4, 300 dpi): 240/220 obr./min. (čiernobiele/farebné)
Obojstranné (A4, 600 dpi): 150/60 obr./min. (čiernobiele/farebné)

Kapacita papiera

300 listov (80 g/m2)

Obojstranné skenovanie

2-stranné na 2-stranné (automatické)

TECHNICKÉ ÚDAJE PRE ODOSIELANIE**

Voliteľné/štandardné

V štandarde u všetkých modelov

Cieľ

E-mail/Internet FAX (SMTP), SMB, FTP, WebDAV

Farebný režim

Automatický výber farieb (plne farebné, odtiene sivej),
Automatický výber farieb (plne farebné, čiernobiele)
Plne farebné, odtiene sivej a čiernobiele

Adresár/rýchle voľby

LDAP (2 000), miestne (1 600), rýchle voľby (200)

Rozlíšenie pri odosielaní

100 x 100 dpi, 150 x 150 dpi, 200 x 100 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 400 dpi, 300 x 300 dpi, 400 x 400 dpi, 600 x 600 dpi

Komunikačný protokol

Súbory: FTP, SMB, WebDAV
E-mail/I-Fax: SMTP, POP3, I-Fax (jednoduchý, úplný)

Formát súborov

Štandardné: TIFF, JPEG, PDF (kompaktné, prehľadávateľné, použitie ochrany súborov Adobe Live Cycle Rights Management™, optimalizácia pre web, PDF A/1-b), XPS (kompaktné, prehľadávateľné), Office Open XML (PowerPoint, Word)

Univerzálne funkcie pre odosielanie

Výber typu originálu, obojstranný originál, kniha na dve strany, originály rôznej veľkosti, nastavenie pre hustotu, ostrosť, pomer kópií, vymazanie rámcov, zostava úlohy, meno odosielateľa (TTI), výber linky, priame odoslanie, odložené odoslanie, ukážka, pečiatka finalizácie, oznámenie o dokončení úlohy, názov súboru, predmet/správa, odpovedanie, priorita e-mailov, zostava TX, pôvodná orientácia obsahu, preskakovanie prázdnych originálov, zisťovanie podania viacerých listov z podávača.

TECHNICKÉ ÚDAJE PRE FAXOVANIE**

Voliteľné/štandardné

Voliteľné u všetkých modelov

Maximálny počet pripojených liniek

2

Rýchlosť modemu

Super G3: 33,6 kb/s ¹
G3: 14,4 kb/s

Metóda kompresie

MH, MR, MMR, JBIG

Rozlíšenie

400 x 400 dpi, 200 x 400 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 100 dpi

Veľkosť pri odosielaní alebo nahrávaní

A5 a A5R* až A3
*odosiela sa ako A4

Pamäť faxu

Až 6 000 strán¹

Rýchle voľby

Max. 200

skupinových volieb/cieľov

Max. 199 volieb

Sekvenčné vysielanie

Max. 256 adries

Zálohovanie pamäte

Áno

Funkcie pre faxovanie

Výber typu originálu, obojstranný originál, kniha na dve strany, originály rôznej veľkosti, hustota pre skenovanie, ostrosť, pomer kópií, vymazanie rámcov, zostava úlohy, zadanie mena odosielateľa (pri odosielaní faxu), meno odosielateľa (TTI), výber telefónnej linky (pri odosielaní faxu), priame odoslanie, odložené odoslanie, ukážka, pečiatka finalizácie, oznámenie o dokončení úlohy, zostava TX, zisťovanie podania viacerých listov z podávača

TECHNICKÉ ÚDAJE PRE UKLADANIE

Poštová schránka (podporovaný počet)

100 používateľských poštových schránok, 1 priečinok doručenej pošty Memory RX, 50 dôverných faxových priečinkov doručenej pošty, maximálne 30 000 uložených stránok

Rozšírený priestor

Komunikačný protokol: SMB alebo WebDAV
Podporované klientske počítače: so systémom Windows (Windows Vista/7/8/8.1/10)
Súbežné pripojenia (max.):
SMB: 64
WebDAV: 3 (aktívne relácie

Dostupné miesto na disku v rozšírenom priestore

Pribl. 16 GB (štandardná jednotka HDD)
Pribl. 480 GB (1 TB jednotka HDD)

Funkcie rozšíreného priestoru:

Deaktivácia rozšíreného priestoru, filtrovanie ukladacieho priestoru, autentifikácia pre prihlásenie do rozšíreného priestoru, funkcia vyhľadávania, funkcia zoraďovania, tlač súboru PDF s heslom, podpora pre nástroj imageWARE Secure Audit Manager

Pamäťové médiá

Štandardné: pamäť USB

TECHNICKÉ ÚDAJE PRE ZABEZPEČENIE

Autentifikácia

Štandardná: Universal Login Manager (prihlasovanie na úrovni zariadení a funkcií), autentifikácia používateľov, ID oddelení, autentifikácia, systém správy prístupu

Údaje

Štandardné: Trusted Platform Module (TPM), uzamknutie pevného disku heslom, vymazanie jednotky pevného disku, ochrana poštovej schránky heslom, šifrovanie jednotky pevného disku (s overením FIPS140-2)
Voliteľné: zrkadlenie jednotiek pevných diskov, odstránenie jednotiek pevných diskov, ochrana pred únikom údajov (vyžaduje uniFLOW)

Možnosť pripojenia k sieti

Štandardné: filtrovanie na základe adries IP/Mac, IPSEC, šifrovaná komunikácia TLS, SNMP V3.0, IEEE 802.1X, IPv6, autentifikácia SMTP, autentifikácia POP pred SMTP

Document (Dokument)

Štandardné: zabezpečená tlač, integrácia systému Adobe LiveCycle® Rights Management ES2.5, šifrované údaje PDF
Voliteľné: šifrovaná zabezpečená tlač, podpisy používateľov a zariadení, bezpečná vodotlač, uzamknutie dokumentov proti skenovaniu

TECHNICKÉ ÚDAJE PRE PROSTREDIE

Prevádzkové podmienky

Teplota: 10 až 30 ºC (50 až 86 ºF)
Vlhkosť: 20 až 80 % relatívnej vlhkosti (bez kondenzácie)

Zdroj napájania

220 – 240 V (±10 %), 50/60 Hz (±2 Hz), 10 A

Spotreba energie

Maximum: Pribl. 2,4 kW
Pohotovostný režim: Pribl. 238 W
Režim energetickej úspory: pribl. 237 W
Režim spánku: Pribl. 0,9 W alebo menej ¹
Hodnoty typickej spotreby energie (TEC) ²:
4,9 kWh (iR-ADV 6555i/6555i PRT)
6,1 kWh (iR-ADV 6565i)
6,7 kWh (iR-ADV 6575i)
Lot26 (http://www.canon-europe.com/For_Work/Lot26/index.aspx)

Úrovne hluku

Akustický tlak¹
Aktívny režim: 75 dB alebo menej
Pohotovostný režim: 58 dB alebo menej

Štandardy

Certifikované podľa programu ENERGY STAR®
Súlad s EU RoHS
Ecomark

SOFTVÉR A SPRÁVA TLAČIARNE

Nástroje na správu na diaľku

Konzola pre správu iW: serverový softvér na centrálnu správu zariadení tlačového parku (zahŕňa monitorovanie spotrebného materiálu, monitorovanie stavov a upozornenia, distribúciu adresárov, konfiguračné nastavenia, firmvér a aplikácie MEAP, metrické zachytávanie a podávanie správ a správu ovládačov a zdrojov)
eMaintenance: kompatibilné so službami eMaintenance prostredníctvom vstavaného RDS (umožňuje metrické snímanie, automatickú správu spotrebného materiálu, diaľkovú diagnostiku a podávanie správ poskytovateľom služieb na účinnú, rýchlu a proaktívnu údržbu)
Systém na poskytovanie obsahu: umožňuje distribúciu firmvéru na diaľku, možnosti iR a aplikácie MEAP. Webové rozhranie Remote User Interface (RUI) pre každé zariadenie na umožnenie správy a ovládania zariadenia na diaľku

Softvér na skenovanie

Network ScanGear:
ovládač skenera kompatibilný s technológiou TWAIN, ktorý umožňuje počítačom pripojeným na sieť používať funkciu zariadenia Pull scan

Nástroje na optimalizáciu

Canon Driver Configuration Tool:
aplikácia určená na zmenu predvolených výrobných nastavení ovládačov tlačiarne Canon (dostupný len cez službu)
NetSpot Device Installer:
jednoduchá aplikácia, ktorá vám umožňuje upraviť nastavenia sieťového protokolu pre zariadenia od spoločnosti Canon pripojené na vašu sieť.

Platforma

MEAP (Multifunctional Embedded Application Platform):
výkonná integrovaná platforma JAVA pre zariadenia od spoločnosti Canon, ktorá poskytuje úzke prepojenie medzi širokou škálou softvérových riešení a zariadením.
MEAP Web:
webová alternatíva voči platforme MEAP, ktorá umožňuje vývoj a nasadzovanie aplikácií MFP prostredníctvom webových služieb

Vydávanie dokumentov

IW DESKTOP:
výkonný softvér na tlač a publikáciu, ktorý jednoducho kombinuje dokumenty z rôznych zdrojov a rôzneho formátu, aplikuje záverečnú úpravu s ukážkou a šablónami na vytvorenie dokumentov s profesionálnym vzhľadom. Zahŕňa vytváranie súborov PDF a funkcie pripomienkovania a kompresie pre jednoduché digitálne pracovné toky, ako je napríklad kontrolovanie a autorizácia.

ŠPECIFIKÁCIE OVLÁDAČA TLAČE NA BÁZE FIERY

Voliteľné/štandardné

Voliteľné u všetkých modelov

Názov

imagePASS-Y1 (externé)

Rozlíšenie tlače

600/1 200 dpi

Jazyky popisu strany

PCL, Adobe PostScript 3, APPE

Pamäť

4 GB

Jednotka pevného disku

500 GB

Rýchlosť procesora

Intel Pentium G850 2,9 GHz

Systém

Fiery FS150Pro

Písma

PS: 138 písiem Adobe PS
PCL: 113 písiem PCL

Podporované operačné systémy

Windows XP (32-bitová a 64-bitová verzia), Windows VISTA (32-bitová a 64-bitová verzia), Windows 8 (32-bitová a 64-bitová verzia), Windows 8.1 (32-bitová a 64-bitová verzia), Windows Server 2008 (32-bitová a 64-bitová verzia), Windows Server 2008 R2 (len 64-bitová verzia), Windows Server 2012 (len 64-bitová verzia), Windows Server 2012 R2 (len 64-bitová verzia), MAC OS (verzia 10.6 alebo novšia)

Rozmery (V x Š x H)

345 mm x 140 mm x 320 mm

Rozhranie

2 x Ethernet (1000Base-T/100Base-TX/10Base-T), USB x 5 (vpredu x 1, vzadu x 4)

Štandardná funkčná výbava

Priečinok hot folder, bezpečné vymazávanie, súprava VDP-A1 Kit, súprava Paper Catalog Kit, virtuálna tlačiareň

Sieťové protokoly

TCP/IP (LPD, Port 9100, IPP, SMB, FTP), ATP, DDP (AppleTalk), priama tlač z mobilných zariadení, cloudová tlač PrintMe

Iné

FIERY IMPOSE, FIERY COMPOSE, FIERY IMPOSE & COMPOSE, súprava odoberateľných pevných diskov, integračné rozhranie a stojan (19-palcový displej, klávesnica, myš a kancelársky stojan)

SPOTREBNÝ MATERIÁL

Kazety s tonerom

C-EXV 36 TONER BK

Toner (odhadovaná výťažnosť pri pokrytí 6 %)

56 000 strán

MOŽNOSTI PRE PODÁVANIE PAPIERA

JEDNOTKY DOSIEK NA PAPIER

Názov: POD DECK LITE-C1
Veľkosť papiera: A3, A4, A4R, A5R a vlastná veľkosť (139,7 mm x 182 mm až 297 mm x 431,8 mm)
Hmotnosť papiera: 52 až 256 g/m2
Kapacita papiera: 3 500 listov (80 g/m2)
Rozmery (Š x H x V): 656 mm x 686 mm x 570 mm
Hmotnosť: Pribl. 68 kg
Názov: JEDNOTKA DOSIEK NA PAPIER-E1
Veľkosť papiera: A4
Hmotnosť papiera: 52 až 256 g/m2
Kapacita papiera: 3 500 listov (80 g/m2)
Rozmery (Š x H x V): 363 mm x 630 mm x 572 mm
Hmotnosť: Pribl. 34 kg

MOŽNOSTI PRE VÝSTUP

DOKONČOVAČ SO ZOŠÍVAČKOU

DOKONČOVAČ SO ZOŠÍVAČKOU-V1 (externý)
Počet zásobníkov: 3
Kapacita (horného) zásobníka A: A4/A5R: 250 listov, A3/A4R: 125 listov
Kapacita (stredného) zásobníka B: A4/A5R: 250 listov, A3/A4R: 125 listov
Kapacita (dolného) zásobníka C: A4/A5R: 3 000 listov, A3: 1 500 listov
Hmotnosť papiera: 52 až 256 g/m2
Poloha zošívania: roh, dvojité
Kapacita zošívania: rohové a dvojité zošívanie:
A4: 65 listov (80 g/m2)
A3/A4R: 30 listov (80 g/m2)
Ekologické zošívanie:
A3/A4: 5 listov (52 až 64 g/m2)
4 listy (65 až 81,4 g/m2)
3 listy (81,5 až 105 g/m2)
Zošívanie na vyžiadanie:
65 listov (80 g/m2)
Rozmery (Š x H x V): 525 mm × 623 mm × 1 099 mm (ak nie je vytiahnutý rozširujúci zásobník)
Hmotnosť: Pribl. 35 kg

DOKONČOVACIA JEDNOTKA NA BROŽÚRY

DOKONČOVACIA JEDNOTKA NA BROŽÚRY-V1 (externá)
Počet zásobníkov: 3
Kapacita (horného) zásobníka A: A4/A5R: 250 listov, A3/A4R: 125 listov
Kapacita (stredného) zásobníka B: A4/A5R: 250 listov, A3/A4R: 125 listov
Kapacita (dolného) zásobníka C: A4/A5R: 3 000 listov, A3: 1 500 listov
Hmotnosť papiera: 52 až 256 g/m2
Poloha zošívania: roh, dvojité
Kapacita zošívania: rohové zošívanie a dvojité zošívanie: A4: 65 listov (80 g/m2), A3/A4R: 30 listov (80 g/m2)

DOKONČOVACIA JEDNOTKA NA BROŽÚRY – pokračovanie

Ekologické zošívanie:
A3/A4: 5 listov (52 až 64 g/m2)
4 listy (65 až 81,4 g/m2)
3 listy (81,5 až 105 g/m2)
Zošívanie na vyžiadanie:
65 listov (80 g/m2)
Veľkosť papiera na zošívanie brožúr:
A3, A4R, vlastná veľkosť (139,7 mm x 182 mm až 297 mm x 431,8 mm)
Kapacita zošívania brožúr:
20 listov x 10 súprav (81 g/m2) (vrátane 1 titulnej strany až do 256 g/m2)
Kapacita zloženej chrbtovej väzby bez zošívania až do 3 listov (A3/A4R)
Rozmery (Š x H x V): 525 mm × 623 mm × 1 099 mm (ak nie je vytiahnutý rozširujúci zásobník)
Hmotnosť: Pribl. 58 kg

JEDNOTKY DIEROVAČA

DIEROVAČ NA 2/4 DIERY-A1:
Dve alebo štyri diery
* Vyžaduje DOKONČOVAČ SO ZOŠÍVAČKOU-V1 alebo DOKONČOVACIU JEDNOTKU NA BROŽÚRY-V1
Prijateľná hmotnosť papiera na dierovanie: 52 až 256 g/m2
Prijateľná veľkosť papiera na dierovanie: dve diery: A3, A4, A4R; 4 diery: A3, A4

KOPÍROVACÍ ZÁSOBNÍK

KOPÍROVACÍ ZÁSOBNÍK-R1: poskytuje jednoduchý zásobník pre základné výstupné potreby.
Kapacita: 250 listov (80 g/m2)

JEDNOTKA NA VKLADANIE DOKUMENTOV

JEDNOTKA NA VKLADANIE DOKUMENTOV-P1 (voliteľná a vyžaduje DOKONČOVAČ SO ZOŠÍVAČKOU-V1 alebo DOKONČOVACIU JEDNOTKU NA BROŽÚRY-V1)
Počet vkladacích zásobníkov: 1 zásobník
Formát/hmotnosť vkladaného papiera: A3, A4, A4R a 60 až 256 g/m2
Kapacita vkladania: 100 listov (80 g/m2)
Rozmery (Š x H x V): 662 mm x 679 mm x 1 242 mm
Hmotnosť: Pribl. 40 kg

JEDNOTKA NA VKLADANIE/SKLADANIE DOKUMENTOV

JEDNOTKA NA VKLADANIE/SKLADANIE DOKUMENTOV-J1 (vyžaduje DOKONČOVAČ SO ZOŠÍVAČKOU-V1 alebo DOKONČOVACIU JEDNOTKU NA BROŽÚRY-V1)
Počet vkladacích zásobníkov: 1 zásobník
Formát/hmotnosť vkladaného papiera: A3, A4, A4R a 60 až 256 g/m2
Kapacita vkladania: 100 listov (80 g/m2)
Formát/hmotnosť papiera na prehnutie v tvare písmena C: A4R a 60 až 105 g/m2
Kapacita papiera na prehnutie v tvare písmena C: 40 listov (80 g/m2)
Formát papiera na prehnutie v tvare písmena Z/hmotnosť: A3, A4R/60 až 105 g/m2
Kapacita papiera na prehnutie v tvare písmena Z: 40 listov (80 g/m2)
Rozmery (Š x H x V): 662 mm x 679 mm x 1 242 mm
Hmotnosť: Pribl. 76 kg

HARDVÉROVÉ PRÍSLUŠENSTVO

ČÍTAČKY KARIET

MiCARDPLUS FOR ULM – bezkontaktná čítačka kariet na autentifikáciu používateľa pomocou karty, podporuje viaceré kartové technológie (HID, HiTag, Casi Rusco, Indala a MiFare atď.). Integruje sa do správy Universal Login Manager a funkcie uniFLOW
ČÍTAČKA KARIET-F1 – magnetický systém pre fyzický prístup na karty. (integruje sa do ID oddelenia, nie je určený na použitie s funkciou uniFLOW)
PRÍSLUŠENSTVO ČÍTAČKY KOPÍROVACÍCH KARIET-A3 – doplnková súprava len pre čítačku kopírovacích kariet-F1.

INÉ

SÚPRAVA PRÍSLUŠENSTVA NA PODÁVANIE ZÁLOŽKY-B1 – umožňuje používateľom tlačiť na záložkový papier s veľkosťou A4, ktorý je podaný v kazete 3 a 4
ATRAMENTOVÁ KAZETA NA TLAČ ZNÁMOK-C1 – atramentová kazeta na tlač známok na naskenované a odoslané originály
ÚŽITKOVÝ ZÁSOBNÍK-B1 – prídavný zásobník na uloženie externej klávesnice s rozhraním USB.

MOŽNOSTI ZABEZPEČENIA

BEZPEČNOSŤ DOKUMENTOV

SÚPRAVA NA UZAMKNUTIE SKENOVANIA-B1 – zvyšuje bezpečnosť dokumentov tak, že do kopírovaných alebo vytlačených dokumentov integruje skrytý kód na sledovanie a uzamknutie a obmedzí tak ich nepovolené kopírovanie, odosielanie a faxovanie.
BEZPEČNOSTNÁ VODOTLAČ-B1 – zabraňuje kopírovaniu citlivých výtlačkov zahrnutím skrytej vodotlače, ktorá sa stáva viditeľnou až po skopírovaní
SOFTVÉR ŠIFROVANIA BEZPEČNEJ TLAČE-D1 – šifruje tlačovú úlohu pri prenose do zariadenia a pred tlačou dokumentov požaduje zadanie hesla na ovládacom paneli zariadenia.

BEZPEČNOSŤ ÚDAJOV

SÚPRAVA NA ZRKADLENIE JEDNOTIEK PEVNÝCH DISKOV-J1 – umožňuje replikáciu údajov v prípade zlyhania diskového hardvéru, aby bolo možné obnoviť údaje.
2,5-PALCOVÝ 250 GB PEVNÝ DISK-N1 – prídavný pevný disk potrebný na zrkadlenie pevného disku.
2,5-PALCOVÝ 1 TB PEVNÝ DISK-P1 – náhradný pevný disk na zvýšenie úložnej kapacity zariadenia. Pozn.: Pre funkciu zrkadlenia je potrebný druhý pevný disk s kapacitou 1TB.
SÚPRAVA ODOBERATEĽNÝCH PEVNÝCH DISKOV-AL1 – umožňuje fyzické odstránenie pevného disku v čase, keď sa zariadenie nepoužíva, na ochranu dôverných údajov

MOŽNOSTI PRE SYSTÉM A OVLÁDAČ

PRÍSLUŠENSTVO PRE TLAČ

SÚPRAVA MEDZINÁRODNÝCH PÍSIEM PCL-A1 – pridáva podporu PCL pre Andalé Mono WT J/K/S/T (japončina, kórejčina, zjednodušená čínština, tradičná čínština).
SÚPRAVA TLAČIARNE PS-BC1 – poskytuje podporu pre sieťovú tlač formátu Adobe PostScript 3.

MOŽNOSTI PRE ODOSIELANIE

UNIVERZÁLNA SÚPRAVA FUNKCIÍ NA ZABEZPEČENIE ODOSIELANIA-D1 – umožňuje používateľovi odosielať šifrované súbory PDF, ako aj pridávať digitálne podpisy zariadení do súborov PDF/XPS na identifikáciu zariadenia, z ktorého bol dokument odoslaný, na základe neviditeľného alebo viditeľného digitálneho podpisu.
UNIVERZÁLNA SÚPRAVA NA DIGITÁLNE PODPISY POUŽÍVATEĽOV ODOSIELANIA-C1 – zaisťuje autenticitu súborov PDF/XPS identifikáciou používateľa, ktorý odoslal dokument, na základe viditeľného alebo neviditeľného digitálneho podpisu.
UNIVERZÁLNA SÚPRAVA PRE SÚBORY TRACE & SMOOTH PDF NA ODOSIELANIE-A1 – umožňuje zariadeniu vytvárať a odosielať súbory Trace and Smooth PDF

TLAČ ČIAROVÝCH KÓDOV

SÚPRAVA NA TLAČ ČIAROVÝCH KÓDOV-D1 – poskytuje možnosť tlačiť jednorozmerné a dvojrozmerné čiarové kódy na výstup pomocou technológie Jet Caps.

OVLÁDAČ EFI NA BÁZE FIERY

IMAGEPASS-Y1 – ovládač tlače na báze FIERY, ktorý spoločne vyvinuli spoločnosti Canon a EFI. Je navrhnutý pre pracovné skupiny a prostredia s vysokým vyťažením, ktoré požadujú vysoký výkon pri spracovaní alebo tlači rozličných údajov. Podporuje tlač prostredníctvom PCL a Adobe PS3.
SÚPRAVA ODOBERATEĽNÝCH PEVNÝCH DISKOV-B4 – ponúka používateľovi možnosť odobrať pevný disk zo servera (keď sa nepoužíva) na uskladnenie na bezpečnom mieste.

MOŽNOSTI OVLÁDAČA NA BÁZE FIERY

FIERY IMPOSE – viacplatformové riešenie na impozíciu dokumentov dostupné na pracovnej stanici Command WorkStation prostredníctvom ovládača na báze FIERY.
FIERY COMPOSE – viacplatformové riešenie na kompletizáciu a kompozíciu dokumentov pre ovládač na báze FIERY, ktorý je dostupný prostredníctvom pracovnej stanice Command WorkStation.
FIERY IMPOSE AND COMPOSE – riešenie na impozíciu a kompozíciu dokumentov pre ovládač na báze FIERY, ktoré zahŕňa súčasti SeeQuence Impose a SeeQuence Compose v jednom balíku.

SYSTÉMOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

SOFTVÉR NA PRÍSTUP K WEBU-J2 – zabezpečuje prístup k webovým lokalitám a inému webovému obsahu online.
SÚPRAVA SÉRIOVÉHO ROZHRANIA-K2 – sériové rozhranie pre riešenia obnovy nákladov.
OVLÁDACÍ PANEL NFC-B1 – ovládací panel NFC je voliteľná súprava, ktorá umožňuje komunikáciu medzi hlavnou jednotkou a ďalšími zariadeniami pomocou technológie NFC

PRÍSLUŠENSTVO NA FAXOVANIE

FAXOVÝ PANEL SUPER G3-AS1 – pridáva funkciu faxu.
DVOJLINKOVÁ FAXOVÁ KARTA SUPER G3-AS1 – pridáva druhú faxovú linku
SÚPRAVA FAXOVANIA NA DIAĽKU-A1 – umožňuje zariadeniu odosielať a prijímať faxy z iného zariadenia pripojeného pomocou faxovej karty.
ROZŠIRUJÚCA SÚPRAVA FAXOVANIA CEZ IP-B1 – umožňuje používateľom odosielať a prijímať faxové dokumenty cez sieť IP Fax

ĎALŠIE MOŽNOSTI

PRÍSLUŠENSTVO PRE PRÍSTUP

RUKOVÄŤ NA PRÍSTUP K AUTOMATICKÉMU PODÁVAČU DOKUMENTOV-A1 – nasadzuje sa na podávač dokumentov a uľahčuje prístup pre sediacich používateľov.
SÚPRAVA HLASOVÉHO NAVÁDZANIA-G1 – nahratý hlas potvrdzuje základné nastavenia ponuky, čím sa zjednodušuje obsluha systému pre zrakovo postihnuté osoby.
SÚPRAVA HLASOVEJ OBSLUHY-D1 – umožňuje používateľovi nastaviť rôzne funkcie na zariadení s použitím verbálnych pokynov a zvukovej spätnej väzby.

ZÁSOBNÍK NA ZOŠÍVANIE

ZÁSOBNÍK NA ZOŠÍVANIE-X1 – na zošívanie
ZÁSOBNÍK NA ZOŠÍVANIE-Y1 – na chrbtovú väzbu

Zrieknutie sa zodpovednosti

** Nie je k dispozícii v modeli 6555i PRT

Poznámky pod čiarou

Podporované typy médií - ¹ Niektoré typy pauzovacieho papiera nie je možné použiť.

Čas zahrievania - ¹ Doba, ktorá musí uplynúť, kým je možné vykonávať kľúčové operácie na dotykovom paneli, je 3 sekundy alebo menej.

Hmotnosť - ¹ Vrátane fľaše s tonerom.

Direct Print (Priama tlač) - ¹ Tlač obsahu vo formáte PDF len z webových lokalít.

Rýchlosť modemu - ¹ Podľa tabuľky normy ITU-T č. 1

Pamäť faxu - ¹ Podľa tabuľky normy ITU-T č. 1

Spotreba energie - ¹ Režim 0,9 W spánku nemusí byť možné použiť za každých okolností. Niektoré sieťové konfigurácie a doplnky môžu zariadeniu brániť v prechode do režimu hlbokého spánku. Ďalšie informácie nájdete v používateľskej príručke
² Hodnota typickej spotreby energie (TEC) predstavuje typickú hodnotu energie spotrebovanej produktom počas 1 týždňa a meria sa v kilowatt-hodinách (kWh). Metodika testovania je definovaná programom Energy Star (www.eu-energystar.org).

Úrovne hluku - ¹ Deklarovaný produkovaný hluk v súlade s normou ISO 7779

Zaujíma Vás viac o produkte - Canon iR ADVANCE 6555i napíšte nám

alebo zavolajte na čislo: +421 903 307 490

PODPORA
<